اينجا هستيد: سایت حقوق > آموزش حقوق > آموزش حقوق در آمریکا

مقالات كامل

 • درخواست برای پذیرش در یک برنامه M.B.A. - دسامبر 2014

  با وجود صدها دانشگاه و مؤسسه آموزش عالی در سراسر ایالات متحده که به ارائه برنامه های M.B.A. می پردازند، مجموعه متنوعی از رویه های درخواست و پذیرش M.B.A. وجود دارد. به هر حال، کلیه درخواست های M.B.A. مستلزم موارد زیر می باشند:
  ۱. فرم اطلاعات عمومی. معمولاً ساده ترین بخش درخواست شما است که راجع به اطلاعاتی نظیر نام، تاریخ تولد، وضعیت تأهل، سوابق تحصیلی، و غیره سؤال می کند. فقط اطلاعات کلی!
  ۲. توصیه نامه ها. معمولاً توصیه نامه های محرمانه ترجیح داده می شود. سعی کنید افرادی را انتخاب کنید که شما را به خوبی می شناسند و می توانند به نحوی مؤثر استعدادهای شما (...)

 • لینک هایی برای دستیابی به اطلاعات بیشتر راجع به تحصیل در رشته حقوق و حقوق جزا در ایالات متحده - دسامبر 2014

  آکادمی آمریکایی علوم قانونی. بروشور حاوی اطلاعاتی راجع به مشاغل قانونی مرتبط با جرم شناسی، مهندسی، حقوق شناسی، دندانپزشکی، آسیب شناسی/زیست شناسی، انسان شناسی، اسناد مشکوک، سم شناسی، و حیات وحش. فهرست های برنامه های تحصیلی. انجمن وکلای حقوقی آمریکا. اطلاعات بیشتر، شامل فهرست هایی ازدانشکده های حقوق تأیید شده، فهرست هایی از برنامه های تحصیلات تکمیلی (فوق J.D.)، و اطلاعاتی راجع به پذیرش در انجمن وکلا (وکالت در ایالات متحده). جامعه حقوق بین الملل آمریکا. انجمن های آموزش حقوق بشر، مرکز منابع.سازمان ها، آموزش ها، و منابع مربوط به حقوق بشر. (...)

 • تحصیل در رشته حقوق در ایالات متحده - دسامبر 2014

  رشته حقوق در مقطع کارشناسی در ایالات متحده ارائه نمی گردد. دانشجویان قبل از درخواست برای پذیرش در رشته حقوق تحصیلات چهار ساله کارشناسی خود را در یک رشته دیگر به اتمام می رسانند. دوره های آموزشی به اصطلاح «پیش حقوق» وجود دارد، اما اکثر دانشجویانی که به ادامه تحصیل در رشته حقوق می پردازند مدارک خود را در یکی از رشته های علوم انسانی، علوم اجتماعی یا علوم رفتاری اخذ کرده اند. تحصیل در دانشکده های حقوق در ایالات متحده بیشتر از آنکه به دانش و اطلاعات قبلی راجع به رشته حقوق نیاز داشته باشد، مستلزم برخورداری از اندیشه تحلیلی و مهارت های نوشتاری است.
  اولین برنامه (...)