اينجا هستيد: سایت حقوق
سایت حقوق، فعالیت خود را به‌ عنوان نخستین سایت جامع و مستقل حقوق ایران، در سال ۱۳۸۱ شروع کرد. با ثبت‌نام در سایت، به جمع نویسندگان آن بپیوندید.۞ حلقه حقوقدان (شبکه سایت‌سازی حقوقدانان فارسی‌زبان)۞ حقوقدانان۞ حقوق عمومی۞ حقوق اساسی۞ دادنامه (تحلیل و نقد دادنامه‌ها)۞ پذیرش وکالت، داوری و مشاوره حقوقی۞ پذیرش دکترای حقوق از دانشگاه‌های فرانسه۞ موسسه حقوقی دادراهبرد۞ فرم تماس۞ DROIT IRANIEN۞ سایر دامنه‌ها: حقوق، حقوق،IRANLAW.ORG،HOGHOUGH.COM

۞
     Droit یعنی حقوق    ۞

واپسین مطالب

 • تحصیل در کانادا: سیستم آموزشی، شرایط پذیرش، بورس و کمک هزینه و ویزا - 14 دسامبر 2014

  در کانادا اهمیت زیادی به یادگیری داده می شود و در این کشور یک سیستم آموزش و پرورش درجه یک با استانداردهای بالا وجود دارد. این کشور در مقایسه با میانگین کشورهای عضو سازمان همکاری اقتصادی و توسعه، پول بیشتری برای آموزش خرج (...)
 • راهنمای کامل تحصیل در کانادا - 14 دسامبر 2014

  نظام تحصيلي در كانادا به چه شكل است؟ نظام تحصيلي در سرتاسر كانادا از استاندارد بسيار بالائي برخوردار مي‌باشد. دانشگاهها، كالج‌هاي عمومي و كالج‌ها ـ دانشگاه از منابع مختلف بودجه خود را تأمين مي‌كنند مانند دولت، شهريه، (...)
 • پذیرش کارشناسی ارشد از فرانسه - 14 دسامبر 2014

  زمان درخواست در اکثر دانشگاهها از ماه مارس شروع میشه و تا اواسط ماه ژوئن (بسته به هر دانشگاه) ادامه داره، این زمان برای دانشجویانی هست که قصد ادامه تحصیل در مقطع لیسانس یا فوق لیسانس رو دارند. تقاضا برای تحصیل در مقطع (...)
 • متن کامل راهنمای تحصیل در اروپا (با تأکید بر دکترای اقتصاد) - 14 دسامبر 2014

  دو تن از ایرانیان عزیز در اروپا، آقای مهدی فیضی و دوست عزیز آقای حامد قدوسی، مطلبی تحت عنوان راهنمای تحصیلی در اروپا ، تهیه کرده اند. این راهنما علاوه بر توضیحات عمومی در زمینه مراحل پذیرش، چگونگی اقدام، امکان بورس (...)
 • پذیرش دکترا از دانشگاه فرانسوی - 14 دسامبر 2014

  ۱/ قبل از آمدن به فرانسه، زبان خودتون رو به حد عالی‌ ( نه کافی‌ ) برسونید. .. اگر فکر میکنید‌ میایین اینجا و بعد ۳ یا ۴ ماه راه ‏میوفتید اشتباهی‌ بزرگ مرتکب شدید.. چون اولا شما همش سر کلاس هستید وقت زبان کار کردن ندارید.. (...)
 • متن کامل کتاب راهنمای تحصیل در فرانسه - 14 دسامبر 2014

  راهنمای تحصیل در فرانسه جزوه شامل شش بخش می باشد: بخش نخست : اطلاعات مقدماتی برای ادامه تحصیل در فرانسه بخش دوم : اقدامات ضروری پیش از سفر بخش سوم : ورود به فرانسه و اقدامات اولیه بخش چهارم : دوران (...)
 • متن کامل کتاب راهنمای تحصیل در بلژیک - 14 دسامبر 2014

  کتاب شامل هفت بخش می باشد: بخش نخست: اطلاعات مقدماتی برای ادامه تحصیل در بلژیک بخش دوم: اقدامات ضروری پیش از سفر بخش سوم: ورود به بلژیک و اقدامات اولیه بخش چهارم: دوران تحصیل در بلژیک بخش پنجم : (...)
 • متن کامل کتاب راهنمای تحصیل در آلمان - 14 دسامبر 2014

  کتاب شامل هفت بخش می باشد: بخش نخست: اطلاعات مقدماتی برای ادامه تحصیل در آلمان بخش دوم: اقدامات ضروری پیش از سفر بخش سوم : ورود به آلمان و اقدامات اولیه بخش چهارم : دوران تحصیل درآلمان بخش پنجم: (...)
 • متن کامل کتاب راهنمای تحصیل در دانمارک - 14 دسامبر 2014

  طبق گزارش یک شبکه جهانی تحقیقات دانشگاهی دانمارک در رتبه بندی جهانی در مکان پنجم بهترین کشور دنیا برای ارائه تسهیلات آموزش عالی قرار گرفته است. دانمارک همچنین در صدر شاخص آموزش سازمان ملل قرار دارد و مدارک دانشگاهی آن در (...)
 • متن کامل کتاب راهنمای تحصیل در سوئد - 14 دسامبر 2014

  کتاب شامل شش بخش می باشد: بخش اول: اطلاعات مقدماتی مربوط به ادامه تحصیل در سوئد بخش دوم: اطلاعات ضروری پیش از سفر بخش سوم: اقدامات ضروری بعد از سفر بخش چهارم: دوران تحصیل در سوئد بخش پنجم: اطلاعات (...)

Inscription

ثبت نام شما در اين سايت

قسمت خصوصى اين سايت پس از ثبت نام بروى بازديدكنندگان بازخواهد بود. شما ميتوانيد پس از ثبت نام، مقالات در حال نگارش را بخوانيد، همچنين ميتوانيد پيشنهاد مقاله و يا در تمام سخنگاه ها شركت كنيد

كلمه شناسايى

نام و آدرس ايميلتان را در اينجا مشخص كنيد. كلمه شناساييتان بلافاصله با ايميل بدستتان خواهد رسيد